Bigfoot: Hidden Giant

Android için Macera Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 334 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma G5 Entertainment
Bigfoot: Hidden Giant; Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz, kimyasal atıklar sonucunda oluşan gizemli yaratıkların gizemini çözmeye çalışacağınız macera ve strateji yüklü eğlenceli bir oyundur.

Bigfoot: Hidden Giant; Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz, kimyasal atıklar sonucunda oluşan gizemli yaratıkların gizemini çözmeye çalışacağınız macera ve strateji yüklü eğlenceli bir oyundur.

Linda arka bahçesinde gizemli şeylerle karşılaşır. Bu gizemli şeyleri araştırmak için Brownswood Milli Parkında bulunan Axeswim Kimyasal tesisine doğru yola koyulur. Size düşen görev bu tehlikeli yolculukta Linda'ya yardım etmek ve size verilen görevleri eksiksiz yerine getirmek. Ayrıca mini oyunları ve bulmacaları çözmelisiniz. Zira ipuçları bulmacalarda gizli.

Tek amacınız kimyasal atıklar sonucunda oluşan gizemli ve korkunç yaratıkların sırrını çözmek ve onları yok etmek.

Bigfoot: Hidden Giant oyunu içerisinde; 28 ilgi çekici yer, 19 mini oyunlar, Perçinleyici 9 bölüm, Etkileyici hikaye, Yoğun trafik, Oyun Merkezi desteği, İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Portekizce, Brezilya Portekizcesi, Rusça, Korece, Çince, Japonca, Hollandaca, İsveççe dil desteği gibi bir çok özellik bulunuyor.

Mutlaka denemelisiniz!

Daha Fazla Göster
Bigfoot: Hidden Giant indir